×
TUR
KAYÜ Anasayfa
Komisyonlar
Komisyonlar
KALİTE KOMİSYONU
STRATEJİ KOMİSYONU
STAJ KOMİSYONU
Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü - Mekatronik Programı - Makine Programı (1. Öğretim)
Doç. Dr. Ayşe BERKDEMİR
Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü - Mekatronik Programı - Makine Programı (1. Öğretim)
Komisyon Üyeleri
Öğr. Gör. Mustafa İLHAN
Bilgisayar Teknolojileri Bölümü - Bilgisayar Programcılığı Programı (1. Öğretim)
Öğr. Gör. Mehmet Esat EREL
Bilgisayar Teknolojileri Bölümü - Bilgisayar Programcılığı Programı (2 Öğretim)
Öğr. Gör. Seyit Murat YESBEK
Elektrik ve Enerji Bölümü - Elektrik Programı (1. Öğretim)
Öğr. Gör. Abdulkadir DAĞLI
Elektrik ve Enerji Bölümü - Elektrik Programı (2. Öğretim)
Öğr. Gör. Dr. Güllü AKKAŞ
Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü - Makine Programı (2. Öğretim)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet KEKEÇ
Elektronik ve Otomasyon Bölümü - Elektronik Teknolojisi Programı
Doç. Dr. Ali GEZER
Elektronik ve Otomasyon Bölümü - Elektronik Haberleşme Teknolojisi Programı
Dr. Öğr. Üyesi Ramazan ALDEMİR
Elektronik ve Otomasyon Bölümü -Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Programı
Öğr. Gör. Osman YALÇIN
Elektronik ve Otomasyon Bölümü - Radyo ve Televizyon Teknolojisi Programı
Öğr. Gör. Dr. Ergün YEŞİLYURT
İnşaat Bölümü - İnşaat Teknolojisi (1. Öğretim)
Öğr. Gör. Akın ERDOĞAN
İnşaat Bölümü - İnşaat Teknolojisi (2. Öğretim)
Doç. Dr. Zerrin KILIÇARSLAN
Pazarlama ve Dış Ticaret Bölümü - Dış Ticaret Programı (1. Öğretim)
Dr. Öğr. Üyesi Sevgi SÜMERLİ SARIGÜL
Pazarlama ve Dış Ticaret Bölümü - Dış Ticaret Programı (2. Öğretim)
Dr. Öğr. Üyesi Tuğba ANDAÇ GÜZEL
Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Bölümü - Mobilya ve Dekorasyon Programı
Öğr. Gör. Recep ŞAHİN
Elektronik ve Otomasyon Bölümü - Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi Programı
Dr. Öğr. Üyesi Elif YILMAZ
Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü - Otomotiv Teknolojisi Programı (1. Öğretim)
İNTİBAK KOMİSYONU
ERASMUS TEMSİLCİLERİ
MEVLANA - FARABİ TEMSİLCİLERİ
BURS KOMİSYONU
ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ SEÇİM KOMİSYONU
Başkan
Öğr. Gör. Oytun SARAÇOĞLU
Başkan
MEZUNİYET KOMİSYONU
SATINALMA KOMİSYONU
MUAYENE VE KABUL KOMİSYONU
ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
EĞİTİM VE ÖĞRETİM KOMİSYONU
HURDA AYIRMA VE MUAYENE KOMİSYON